Reklamačný poriadok

Ak po prebraní zásielky prídete na to, že tovar je malý, veľký alebo Vám nejako inak nevyhovuje, máte možnosť ho vymeniť alebo vrátiť. Podľa zákona č.102/2014 Z.z. ako zákazník, máte nárok na vrátenie tovaru do 14 pracovných dní od obdržania tovaru, bez toho aby ste uviedli dôvod, prečo daný tovar chcete vrátiť alebo vymeniť. Tovar musí byť nepoužitý a nepoškodený.

Ak sa rozhodnete odstúpiť od zmluvy postupujte nasledovne:

  • do balíka vložte kópiu faktúry a list s textom: „Odstupujem od zmluvy a požadujem vrátenie peňazí.“ Na sprievodný list uveďte vašu adresu, telefón, e-mail a spôsob, akým chcete vrátiť peniaze (zloženkou alebo prevodom na Váš účet)

Pre výmenu tovaru postupujte takto:

  • do balíka vložte kópiu faktúry a list s textom: Požadujem výmenu tovaru za ... (aký tovar za aký tovar). Vrátený výrobok môžete vymeniť za akýkoľvek tovar z našej ponuky. Ak bude cena Vami zvoleného tovaru vyššia, zostávajúcu čiastku doplatíte pri prevzatí zásielky. Ak bude cena nižšia ako produkt, ktorý posielate na výmenu, peňažný rozdiel Vám vrátime.
  • do sprievodného listu rovnako uveďte Vašu adresu, telefón, e-mail a číslo účtu, na ktorý chcete peniaze vrátiť. Ak nemáte účet, peniaze Vám vrátime formou zloženky.
  • zásielku pošlite na adresu: KARBON.SK s.r.o.., P.O. BOX 17, 05802 poprad 2

Tovar musí byť nepoužitý, nepoškodený v pôvodnom obale, so všetkými visačkami, aby bol vhodný pre ďalší predaj. Vrátenie peňazí sa nevzťahuje na úhradu poštovného, vracia sa vždy iba cena za tovar. V žiadnom prípade tovar neposielajte naspäť na dobierku.

Po prijatí tovaru je povinnosťou našej spoločnosti do 15 dní zaslať dohodnutým spôsobom peniaze zákazníkovi. Poštovné náklady sa nevracajú.

POZOR !

Tovar vyrobený na mieru nepodlieha reklamačnému poriadku nakoľko ide o tovar na mieru. Tento tovar sa považuje ako "vyrobený na mieru" ak chcete dotlačiť na rukáv prezývku či meno, prípadne gravírovať / upraviť výrobok na mieru.

Platba pri takomto tovare je zväčša vopred.